Minotti

Minotti je mezinárodně proslulá italská značka, která dává sloganu „Made in Italy“ dokonalý zvuk. Navrhuje a vyrábí nábytek pro moderní životní styl v rezidenčním i hotelovém segmentu. Firmu v roce 1948 v Lombardském městě Meda založil Alberto Minotti. Jeho synové Renato a Roberto pak na jeho vizi a vkus navázali ambiciózním obchodním plánem a mezinárodní expanzí, která začala v roce 1991. V roce 1998 značku svěřili novému uměleckému řediteli: architektu Rodolfu Dordonimu. A plody jejich společné práce v posledních letech přebírá již třetí nastupující generace: Alessio, Alessandro, Susanna a Leonardo.

Minotti si zakládá na udržování kreativní atmosféry a multikulturním prostředí. Od roku 2018 se na designu i výrobě podílí celosvětově známí umělci, designéři a architekti – Christophe Delcourt, Nendo, Marcio Kogan / studio mk27, GamFratesi a Inoda+Sveje – vždy samozřejmě pod dohledem Rodolfa Dordoniho. Jedinečný kreativní náboj firmy se projevuje jednoznačně: zkrášluje interiéry již v 64 zemích světa.

Showroom

Světoznámá značka Minotti otevírá svoji vlajkovou loď v Praze pod názvem Minotti Praha jako první obchod ve střední a východní Evropě. Nabízí komplexní služby řešení interiérů, jak pro své klienty, tak pro architekty.

Obchod se nachází v historickém centru Prahy v krásném čtyřpatrovém novorenesančním měštanském domě Palais Royal který byl postaven podle návrhu architekta Karla Jandy na adrese Petrské náměstí 7, Praha 1.

Služby Minotti Praha

• profesionální podpora a zázemí pro architekty, bytové designéry a jejich klienty
• nabídka širokého spektra vnitřního a venkovního nábytku
• poradenství s návrhem dispozic, výběrem barev a materialů

Minotti Praha
Petrské náměstí 7 Praha 1 110 00
Pondělí - Pátek od 9:30 do 18:00
V sobotu je otevřeno po předchozí domluvě
...

Odebírejte náš newsletter