PŘEDSTAVUJEME NOVOU KOLEKCI 2024

Dialog mezi formou a funkcí, tak by se nejvýstižněji dal nazvat debut kolekce 2024, která představuje nejnovější solitéry venkovního a interiérového nábytku. Inspirace vychází z architektonického dekorativismu a současně ze sochařské estetiky, jež se projevuje jedinečnými tvary, barvami a detaily.

Studio Minotti se ve svých novinkách odvolává na odkazy, které poznamenaly historii designu. Dochází zde ke spojení různých kultur a vizí: od Marcio Kogana / Studio MK27 po Nendo, GamFratesi a Inoda+ Sveje, až po nové designéry Hannese Peera a Giampiera Tagliaferriho.

Supermoon, nový modulární systém sedacího nábytku od Giampiera Tagliaferriho – jehož charakteristickým rysem je tvar opěradel a područek, evokující měsíční fázi – původně solitérní modul, ze kterého lze vytvořit různé konfigurace.

Velkorysé objemy a oblé linie charakterizují modulární sedací systém Yves od Hannese Peera. Jeho design sází na asymetrické prošívání inspirované vysokou módou a multifunkčností jednotlivých modulů, které vyhovují nejen modernímu životnímu stylu, ale také hotelovému, či domácímu využití.

Novinky navržené Hannesem Peerem mají výrazný rukopis a jedním ze silných vlivů, které ho v jeho práci ovlivňují je právě sochařské umění. Nejinak je tomu u jídelního stolu Nico, nebo knihovny Zoe a dekorativní interiérové stěny Janis.

Tři nové modely křesel, tři různé styly a unikátní design. To jsou novinky, jež dokonale spojují pohodlí a estetiku; Pattie navržená Giampierem Tagliaferrim, se nechává inspirovat sedmdesátými lety, Emmi od Hannese Peera má veskrze moderní půvab a kolekce Vivienne od designérského dua GamFratesi již tradičně nepostrádá originalitu.

Nové křeslo Trio navržené Marciem Koganem / Studio MK27, má jasnou brazilskou příchuť. Jak jeho název prozrazuje, je výsledkem rafinované kombinace tří různých materiálů: kůže, látky a dřeva pro sedák, opěradlo a rám. Venkovní varianta křesla Trio Outdoor se stává ideálním pro odpočinek pod širým nebem.Dva zbrusu nové sedací moduly přenášejí pohodlí interiérového nábytku ven, a vytváří tak ideální oázu klidu a relaxace. Výjimečná strohost a charakteristická opěradla okamžitě upoutají pozornost na kolekci Daylight od GamFratesi; naopak hravost kolekce Amii od Nendo je na první pohled daná díky objemným a měkkým polštářům různých tvarů a velikostí.

Nechte se inspirovat novým designem a jejich tvůrci, kteří pro tento rok připravili elegantní a eklektické kousky, včetně mnoha doplňků. Zveme vás na prohlídku všech novinek kolekce 2024!

Fotografie: Gionata Xerra Studio
Styling: Simona Sbordone

Odebírejte náš newsletter