Minotti pavilion 2023

Minotti Pavilion 2023 se stalo scénografickým místem s jedinečnými a neočekávanými rozměry a funkcemi, které se plně stotožňují s historií značky. Pavillon, ve kterém se DNA společnosti v architektonické sféře využívá také k dramatickému efektu: kreativní inspirace pro partnery Minotti s cílem exportovat skutečný odkaz značky do celého světa. A zároveň místo, kde lze trvale udržitelným způsobem vytvářet ikonický a komunikační obsah značky po celý rok.

Veřejný a soukromý prostor se mísí v instalaci, která se rozkládá na ploše 4500 m2 ve dvou úrovních a harmonicky do ní začleňuje uličky výstavy: dvě cesty, které rozřezávají půdorys pavilonu na čtyři čtverce a zároveň jej zviditelňují přes velká zakřivená okna.

Centrální ulička je interpretována jako skutečný bulvár, oživený velkými plochami zeleně připomínající středomořské křoviny: cesta, která vtahuje návštěvníka do prostoru za hranicemi, ale také ukazuje zcela nový způsob interpretace výstavní plochy.

Organické tvary přízemí se odrážejí také v prvním podlaží, přístupným po dvou točitých schodištích, s výhledem do zeleně a doširoka otevřeným výhledem, kam až oko dohlédne do světa Minotti. Centrální ulička zde představuje skutečný bulvár, oživený velkými plochami zeleně připomínající středomořské křoviny.

Zavěšený kužel vyniká v prostoru s dvojnásobnou výškou a překrývá horní část platformy: je to krb, ikonický architektonický prvek viditelný v obývacích prostorách a prvek, který dodává prostředí charakter. Za zmínku jistě stojí i skleněná polena v krbu, která vytvořil pro tuto příležitost český designér Rony Plesl.

Minotti Pavilion 2023 vytváří ideální prostředí pro protagonisty kolekce 2023: mnohostranný modulární systém sedacího nábytku Dylan od Rodolfa Dordoniho, kolekce pohovek Torii Bold, ikonický kousek Torii od studia Nendo, kolekce Raphael od GamFratesi a rafinovaný racionalismus úložných jednotek Superblocks od Marcio Kogan / studio mk27.

Solitérní nábytek navržený pro interiérové využití spolu s nejvýraznějšími kusy z posledních kolekcí dokonale ladí s novými návrhy vytvořenými pro venkovní prostory od designérů Inoda+Sveje, Nendo, Gordon Guillaumier a Rodolfo Dordoni.

Minotti Pavilion 2023 přenáší historii značky do architektury, kterou se prezentuje a reprezentuje: prostor, který zve návštěvníky, aby se ponořili do světa kreativity, inovací a schopnosti rozvíjet vše, dokonce i tradice. Společnost Minotti se může pochlubit jedinečnou historií a unikátním designem, který je pro ni typický. Připojte se k nám a objevte svět Minotti Pavilion 2023 a jeho jedinečné a nezapomenutelné prostředí.

Odebírejte náš newsletter