Raphael, nadčasová krása

Precizní řemeslné zpracování, kterým se značka Minotti pyšní, se dokonale propojilo s designérským umem dvojice GamFratesi. Kreativita této unikátní designérské dvojice vychází z fúze rozdílných kultur a experimentálního přístupu k materiálům. V kolekci sedacího nábytku Raphael se klasický design inspiruje současnými trendy bydlení.

Stine Gam a Enrico Fratesi čerpají ze skandinávské tradice, dotvářejí čisté, jednoduché linie tak typické pro severský design tím, že používají nové siluety a řemeslné čalounění, což jednoznačně reprezentuje kvalitu Made in Italy.

Kolekce sedacího nábytku v sobě dokonale snoubí pohodlí, estetiku i funkčnost – tedy styl Minotti. Nezaměnitelný styl zde představuje sofistikované čalounění, které dokonale obepíná organické tvary, ale i univerzálnost jednotlivých kusů nábytku, které jsou ideální do obytných i hotelových prostor.

Raphael harmonicky zaplňuje jakékoliv obytné prostory a upíná na sebe veškerou pozornost díky svým kompaktním, přizpůsobivým objemům. Ideálně se doplňuje, pokud jde o styl a velikost, s ostatními interiérovými prvky.

"Delikátní, nadčasová krása". Takto to popisují sami tvůrci kolekci Raphael: jemná zaoblení připomínající mořské vlny, inspirované gesty a pohyby opakujícími se v prostoru získávají tvar v odlehčeném, rafinovaném designu.

Odebírejte náš newsletter