ŽIVOT POD ŠIRÝM NEBEM

Kolekce venkovního nábytku značky Minotti poskytuje prostřednictvím jednotlivých kusů solitérů určených pro venkovní prostory stejný komfort a sofistikovanou eleganci jako u interiérového nábytku.

Přirozené propojení těchto dvou světů každý rok vyústí v novinky, které reprezentují nové tvary a povrchové úpravy. Ještě dokonalejší design se tak ideálně snoubí s novými materiály a unikátním stylem značky. Solitérní nábytek v sobě skrývá vliv odlišných kultur z různých zeměpisných šířek i délek a nabízí tak širokou škálu řešení pro každé prostředí, od obytných částí až po hotelové prostory a jachty.

Novinky kolekce outdoorového nábytku vytvářejí skutečné oázy odpočinku a dokonale spojují funkčnost a estetiku: od široce objímajících křivek sedadel Torii Nest Outdoor navržených ateliérem Nendo až po robustní přitažlivost křesel Sendai Cord navržených Inodou+Sveje, a v neposlední řadě živočišnému charakteru konferenčních stolků Isole od Gordona Guillaumiera.

Torii Nest Outdoor představuje novou designovou výzvu související s použitím nových materiálů. Tkané opěradlo ze 100% recyklovatelných polypropylenových šňůr se inspiruje vídeňským slaměným výpletem: prvkem, který kombinuje nadčasovou krásu s ekologicky citlivým přístupem. Design připomínající ptačí hnízdo s měkkým a oblým polstrováním zavěšeným na týkovém podstavci podepřeným štíhlými nohami, působí příjemným pocitem lehkosti.

Velkorysé objemy spolu s průhledným efektem propletených lan dodávají otočnému křeslu Sendai Cord Outdoor jedinečný charakter a tudíž se ideálně hodí do venkovních jídelních prostor.

Vybraná paleta zemitých tónů symbolizuje kolekci konferenčních stolků Isole: nepravidelné tvary představují atoly a vrcholky hor, jež se vyznačují přírodním lávovým kamenem a sklem. Díky propojení materiálové a chromatické návaznosti světa pod širým nebem tato kolekce vybízí k zamyšlení nad harmonickým životem v souladu s přírodou.

Odebírejte náš newsletter